Hotele

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Hotele

Rozumiemy, że doświadczenia gości są dla ciebie najwyższym priorytetem.

Dzięki ponad 85-letniemu globalnemu doświadczeniu w ochronie hoteli przed szkodnikami, nasze dyskretne usługi w zakresie zwalczania szkodników w hotelach zapewnią, że jedynymi gośćmi jakich będziesz miał będą ludzie. Nasza oferta rozwiązań dla hoteli zmniejszy ryzyko kontaktu z niechcianymi szkodnikami, sprawiając, że twoje pokoje będą dostępne dla gości, a twoja reputacja będzie chroniona.

Rozwiązania Rentokil w zakresie zwalczania szkodników w hotelach

Nasz zespół ekspertów rozumie wymagania poszczególnych stref hotelu. Nasze szybkie i dyskretne rozwiązania zostały dostosowane specjalnie do twojego hotelu, aby zapewnić najbardziej efektywne zwalczanie szkodników, spełniające wszystkie wymogi prawne.

Dlaczego Rentokil?

Oferujemy szereg rozwiązań, które są kompleksowe, dyskretne i skuteczne.

Nasz zespół ekspertów pracuje dla ciebie, aby zapewnić skuteczne usługi zwalczania szkodników, które mają na celu ochronę twoich gości, zysków i reputacji.

 • Bezpłatna inspekcja na miejscu -

  Nasza dokładna inspekcja na miejscu jest istotną częścią opracowywania skutecznego programu zwalczania szkodników dla twojego hotelu. Inspekcja obejmuje całkowitą ocenę ryzyka i oferowana jest bezpłatnie.

 • Wiedza specjalistyczna -

  Inwestujemy znaczne kwoty w wysoce doświadczony i kompetentny zespół, aby chronić reputację hotelu przed konsekwencjami inwazji szkodników.

 • Doświadczenie w branży hotelarskiej -

  W oparciu o wieloletnie doświadczenie we współpracy z hotelami nasz wyspecjalizowany Technik Mefisto może łatwo zidentyfikować miejsca w twoim budynku, którymi szkodniki przedostają się do pomieszczeń lub zapewniają im bezpieczne schronienie

 • Dostosowane rozwiązania -

  Wykorzystujemy naszą specjalistyczną wiedzę i opracowujemy indywidualnie dostosowane rozwiązanie zapewniające optymalną ochronę twojej działalności.

Szkolenie personelu

Możemy zaoferować szkolenie dla twojego personelu, aby pomóc w wykrywaniu wczesnych oznak występowania szkodników.

Świadomość dotycząca szkodników zapewnia pracownikom możliwość wczesnego wykrycia problemu związanego ze szkodnikami.

Korzyści

 • Krótszy czas działania wczesne wykrycie szkodników pozwala na szybszą odpowiedź na problem, co może pomóc w skróceniu czasu potrzebnego na ich skuteczne usunięcie.

 • Ograniczenie kosztów taka świadomość może mieć ogromny wpływ na koszt profesjonalnego zwalczania szkodników niezbędnego do skutecznego opanowania inwazji.

 • Ochrona reputacji - w przypadku hoteli, pluskwy w szczególności stanowią ryzyko dla reputacji. Wczesne wykrycie szkodników oznacza, że twój hotel może dyskretnie walczyć z problemem, nie wpływając na gości.