Komary

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Rozwiązania w zakresie zwalczania komarów

Nasze rozwiązania w zakresie zwalczania komarów zostały zaprojektowane tak, aby atakować komary na każdym etapie ich życia oraz odpowiadać na wszystkie potrzeby i wymagania firm. Każde z naszych rozwiązań okazało się skuteczne w zarządzaniu i zwalczaniu inwazji komarów zarówno w środku, jak i na zewnątrz nieruchomości, oferując kompleksową ochronę każdego środowiska, dzięki specjalistycznym zaleceniom otrzymywanym od naszych wyszkolonych techników.

 

Rozwiązania w zakresie zwalczania komarów

Larviciding

Do miejsc ze stojącą wodą takich jak rury odpływowe dodaje się środki larwobójcze. Na większych obszarach stosujemy nasz innowacyjny produkt, larwicyd akustyczny, który emituje energię akustyczną niszcząc larwy komarów w krótkim czasie. Nadaje się do zastosowania w rurach odpływowych, niewielkich oczkach wodnych i basenach oraz można go dostosować za pomocą dodatkowych prętów montażowych, w celu zaspokojenia wszystkich potrzeb.

Zagławianie termiczne

Przy zamgławianiu termicznym wykorzystujemy urządzenia akumulatorowe, co jest bezpieczniejsze dla środowiska oraz naszych klientów. Nie wydziela się nieprzyjemny zapach w porównaniu z zamgławianiem z zastosowaniem standardowych urządzeń na olej napędowy. Dzięki rutynowym zabiegom gwarantujemy pełną kontrolę nad inwazją komarów.

Ovitrap

Pułapka Ovitrap atakuje komary na wszystkich etapach ich życia. Komary wabione są do pułapki, aby tam składać jaja, jednak po złożeniu jaj ich wydostanie się na zewnątrz staje się niemożliwe. Jest to specjalne rozwiązanie stosowane, aby zapobiegać wylęgowi oraz rozwojowi poczwarek.

Pułapka na dorosłe osobniki

Pułapka ta stosowana jest wokół nieruchomości. Jej działanie polega na łapaniu dorosłych osobników oraz pełnieniu funkcji drugiej linii obrony, aby zapobiegać dostaniu się komarów na teren nieruchomości.

Zamgławianie ULV

Ultra Low Volume (ULV) wykorzystuje kropelki wody zmieszane z pestycydem do zwalczania owadów latających, takich jak komary i muchy, obecne w twoim lokalu.

 


Kolejne kroki

Skontaktuj się z nami