Aby skontaktować się z naszymi ekspertami zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Rozwiązania w zakresie zwalczania komarów

Nasze rozwiązania w zakresie zwalczania komarów zostały zaprojektowane tak, aby odpowiadać na wszystkie potrzeby i wymagania klienów. Są skuteczne w zarządzaniu i zwalczaniu inwazji komarów zarówno we wewnątrz, jak i na zewnątrz bydunków.

Rozwiązania w zakresie zwalczania komarów

Larviciding

Do miejsc ze stojącą wodą takich jak np. rury odpływowe dodaje się środki larwobójcze. Na większych obszarach stosujemy nasz innowacyjny produkt, larwicyd akustyczny, który emituje energię akustyczną niszcząc larwy komarów w krótkim czasie. Nadaje się do zastosowania w rurach odpływowych, niewielkich oczkach wodnych i basenach.

Zagławianie termiczne

Przy zamgławianiu termicznym wykorzystujemy urządzenia akumulatorowe, co jest bezpieczniejsze dla środowiska oraz naszych klientów. Nie wydziela się nieprzyjemny zapach w porównaniu z zamgławianiem z zastosowaniem standardowych urządzeń na olej napędowy.

Ovitrap

Pułapka Ovitrap zwalcza komary na wszystkich etapach ich życia. Komary wabione są do pułapki, aby tam składać jaja, wydostanie się z niej jest niemożliwe. To specjalne rozwiązanie stosowane po to, aby zapobiegać wylęgowi oraz rozwojowi poczwarek.

Pułapka na dorosłe osobniki

Pułapka ta stosowana jest w otoczeniu nieruchomości. Jej działanie polega na łapaniu dorosłych osobników oraz  zapobieganiu dostawania się komarów na teren nieruchomości.

Zamgławianie ULV

Ultra Low Volume (ULV) wykorzystuje kropelki wody zmieszane z pestycydem do zwalczania owadów latających, takich jak komary i muchy.

 


Kolejne kroki

Skontaktuj się z nami