Mefisto zwalczania szkodników technicy

O Nas

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

O Rentokil

Dzięki wiodącym w branży metodom zwalczania szkodników świadczymy profesjonalne usługi, które są bezpieczne dla środowiska, współpracowników i rodziny.

Nasi Ludzie

Wyróżniają nas ludzie. Stanowią oni wizytówkę naszej firmy i centrum naszych działań. Inwestujemy w wysoce kompetentny i doświadczony zespół, który jest wsparciem w zakresie ochrony przed szkodnikami dla firm i domów w Polsce.

Nasi technicy są bezsprzecznie najlepsi w branży, regularnie szkoleni w zakresie najlepszych technologii i procesów oraz wspierani przez liczny zespół wsparcia. Pracownicy obsługi są przyjaźni, posiadają dużą wiedzę, szybko reagują oraz chętnie udzielą ci wsparcia w dążeniu do bycia wolnym od szkodników.

Dzięki obecności ekspertów Rentokil w całym kraju, stanowimy integralną część twojej lokalnej społeczności.

Innowacyjni liderzy

Rentokil nigdy nie przestał być liderem w dziedzinie innowacji, gromadząc niezrównany zasób wiedzy specjalistycznej w zakresie zwalczania szkodników i wyprzedzając swoimi działaniami nowe szkodniki - dzięki stałemu rozwijaniu naszych produktów i usług szybciej niż się rozwijają.

Nasza reputacja

Chronimy reputację i minimalizujemy ryzyko, a także chronimy rodziny i ich domy. Stawiamy środowisko na pierwszym miejscu i staramy się wywierać jak najmniejszy wpływ i przestrzegać zasad odpowiedzialności społecznej. Wspieramy najlepsze praktyki i zapewniamy, że wszyscy pracownicy działają zgodnie z takimi praktykami oraz zasadami BHP każdego dnia.

Kolejne kroki

Skontaktuj się z nami