Przemysłowy

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Branża przemysłowa

Rentokil inwestuje znaczne kwoty w wysoce doświadczony i kompetentny zespół, aby utrzymać standard „zerowej tolerancji” dla szkodników w twojej firmie. Rentokil rozumie, że problem szkodników może powodować spustoszenie na terenach przemysłowych, jeśli pozostanie nierozwiązany, a zatem wymaga natychmiastowej reakcji i skutecznych rozwiązań.

Zasięg ogólnokrajowy naszej firmy oznacza, że w pobliżu zawsze znajduje się jeden z naszych ekspertów. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niezawodnych usług w zakresie zwalczania szkodników, szybkiej reakcji w sytuacjach awaryjnych czy szkolenia w zakresie zapobiegania szkodnikom dla swoich pracowników, możemy zapewnić ci wszelką potrzebną pomoc.

Pojedynczy punkt kontaktu

Jeśli posiadasz kilka dużych lokalizacji - lub wiele mniejszych - wymagających zwalczania szkodników, w naszej firmie istnieje dział specjalizujący się w klientach krajowych. Zapewniamy pojedynczy punkt kontaktu, w przypadku działalności prowadzonej w wielu lokalizacjach, stałą jakość usług oraz dogłębne zrozumienie tego, w jaki sposób problemy związane ze zwalczaniem szkodników mogą wpłynąć na twoją działalność.