Przetworstwo Spozywcze

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Przetwórstwo żywności

Rozumiemy, że masz zerową tolerancję dla szkodników.

Producenci żywności są stale na świeczniku. Liczne przypadki zatrucia pokarmowego i chorób odzwierzęcych, które trafiają na pierwsze strony gazet spowodowały wzrost świadomości społecznej na temat jakości i bezpieczeństwa żywności. Tutaj nic się nie ukryje.

Niezrównana reputacja Mefisto w zakresie zwalczania szkodników w przetwórstwie spożywczym oznacza, że rozumiemy znaczenie ochrony dobrej marki. Rentokil to twój niekwestionowany obrońca marki.

 

Rozwiązania Rentokil dla przetwórstwa żywności w zakresie zwalczania szkodników

W Rentokilmamy zespół ekspertów oddany naszym klientom z branży spożywczej. Są to technicy intensywnego nadzoru, biolodzy terenowi, menedżerowie ds. zapewnienia jakości oraz menedżerowie techniczni, którzy są ekspertami w branży przetwórstwa spożywczego i są jej oddani. Nasza zgromadzona wiedza na temat utrzymywania poziomów ochrony wymaganych przez naszych klientów oznacza, że nasze umiejętności, wiedza specjalistyczna i rozwiązania są niezrównane w całej Polsce i na świecie.

Dlaczego Rentokil?

Aby zapewnić utrzymanie standardu „zerowej tolerancji” dla szkodników w zakładzie przetwórstwa spożywczego, Mefisto inwestuje znaczne kwoty w wysoce doświadczony i kompetentny zespół ds. zwalczania szkodników. Nasz oddany zespół intensywnego nadzoru poparty jest reputacją Rentokil, którą zdobywaliśmy współpracując z największymi producentami żywności.

Jako aktywni uczestnicy branży FMCG, wspierający twoją firmę w spełnieniu programów warunków wstępnych w ramach zasad HACCP jako część zwalczania szkodników, jesteśmy w czołówce standardów w zakresie audytu i regulacji.

Nasz zasięg ogólnokrajowy oznacza, że możemy zapewnić bezproblemowe zarządzanie klientami w wielu lokalizacjach wykorzystując jeden punkt kontaktu, skonsolidowane raportowanie, dostosowane programy i fakturowanie zbiorcze.

Krytyczna ocena

Unikalny i obszerny przegląd, przeprowadzony przez naszych wyspecjalizowanych biologów terenowych, pozwala zidentyfikować słabe strony w twojej firmie oraz procesy, które narażają cię na szkodniki. Umów krytyczną ocenę eksperta Rentokil