Handel Żywnością

Aby skontaktować się z naszymi ekspertami zadzwoń pod numer +48 22 266 03 66  lub lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Sprzedaż detaliczna

Ani w supermarkecie ani w sklepie spożywczym nie ma miejsca na szkodniki. Wszelkie oznaki działania szkodników mogą poważnie zaszkodzić Twojej marce oraz stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia w miejscach, gdzie pracuje się ze świeżą żywnością.

Nasze rozwiązania w zakresie zwalczania szkodników oraz doświdaczenie i wiedza pomogą Ci zabezpieczyć Twoją działaność przed szkodnikami.

Rozwiązania dla sklepów spożywczych w zakresie zwalczania szkodników

Rentokil dysponuje zespołem ekspertów, którzy mają doświadczenie w świadczeniu usług klientom pracującym z żywnością. Są to technicy intensywnego nadzoru, biolodzy terenowi, menedżerowie ds. zapewnienia jakości oraz menedżerowie techniczni, którzy są ekspertami w przemyśle spożywczym.

Nasza zgromadzona wiedza na temat utrzymywania ochrony przed szkodnikami oraz znajomość standardów dotyczących bezpiecznej żywności oznacza, że nasze umiejętności, wiedza specjalistyczna i rozwiązania są niezrównane w Polsce i na świecie.

Nasza znajomość wszytskich standardów w zakresie bezpiecznej żywności umożliwi ci przestrzeganie wszystkich przepisów prawnych.

Szczegółowe raporty

Po każdej wizycie technika Rentokil otrzymasz szczegółowy raport zawierający spostrzeżenia, informacje na temat wykonanych działań oraz zalecenia.

Kolejne kroki

Znajdź lokalny oddział

Dowiedz się więcej o oddziale Rentokil w Polsce