Sklepy detaliczne

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Sklepy detaliczne

Rozumiemy, że w twoim sklepie nie ma miejsca na szkodniki.

Liczne punkty wejścia i gęsto uczęszczane obszary handlowe sprawiają, że sklepy detaliczne są z natury narażone na szkodniki, a problem ten pogarsza częste otwieranie drzwi lub drzwi wejściowych, ciągłe dostawy i obszary magazynowe pełne kryjówek dla szkodników.

Szkodniki w sklepie i wokół niego mogą zaszkodzić twojej ciężko zdobytej reputacji. Mogą również zniszczyć twój towar, wyposażenie sklepu oraz lokalizacji, a także stanowić wysokie zagrożenie ze strony gryzoni dla sprzętu komputerowego i kabli. Czy wiesz, że gryzonie przegryzają przewody elektryczne stwarzając ryzyko pożaru?

Pozbądź się szkodników na zawsze. Skontaktuj się z Rentokil i umów bezpłatną inspekcję.

Detaliczne sklepy spożywcze

Rozumiemy, że twoja tolerancja dla szkodników jest zerowa.

W supermarkecie lub sklepie spożywczym nie ma miejsca na szkodniki. Jakakolwiek oznaka aktywności szkodników może znacząco zaszkodzić twojej marce i reputacji, a także stanowić ryzyko dla zdrowia w miejscach gdzie znajduje się świeża żywność.

Usługi zwalczania szkodników oferowane detalicznym sprzedawcom żywności przez Mefisto zapewniają całkowitą ochronę przed problemem ze szkodnikami. Niezrównana reputacja Mefisto w zakresie zwalczania szkodników w detalicznych sklepach spożywczych świadczy o tym, że rozumiemy jak ważna jest ochrona dobrej marki. Mefisto jest bezspornie Obrońcą Marki.