Zarządcy Nieruchomosci

Aby skontaktować się ze specjalistami zadzwoń na numer +48 22 266 03 66  lub napisz do nas

Wykwalifikowani i doświadczeni technicy ds. zwalczania szkodników

Darmowa inspekcja oraz wycena

Ochrona firm i domów przed szkodnikami

Kierownicy obiektów

Rozumiemy, że musisz zadbać o swoich klientów.

Twoi klienci przekazują swoje obiekty w twoje ręce, a twoja reputacja zależy od tego, czy twoi dostawcy świadczą wysokiej jakości usługi - 365 dni w roku, 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Potrzebujesz ekspertów. Czyli nas!

Obecność szkodników w dowolnej lokalizacji- bez względu na to, czy jest to miejsce produkcji żywności czy biuro - odbija się negatywnie zarówno na naszym, jak i twoim wizerunku. Dlatego nasza praca z Kierownikami Obiektów opiera się na partnerstwie. Nasza reputacja i twoja reputacja są ściśle powiązane

Rozwiązania Rentokil w zakresie zwalczania szkodników dla kierowników obiektów

W Rentokil dysponujemy zespołem techników, biologów terenowych, menedżerów ds. kontroli jakości i menedżerów technicznych, którzy są niekwestionowanymi ekspertami w dziedzinie zwalczania szkodników. Nasza zgromadzona wiedza na temat utrzymywania poziomów ochrony wymaganych przez naszych klientów oznacza, że nasze umiejętności, wiedza specjalistyczna i rozwiązania są niezrównane w całym kraju i na świecie. Współpracując z nami pracujesz z najlepszymi.

Dlaczego Rentokil?

Rentokil inwestuje znaczne kwoty w wysoce doświadczony i kompetentny zespół, aby utrzymać standard „zerowej tolerancji” dla szkodników w twoich lokalizacjach. Nasze doświadczenie w ochronie firm, w tym przetwórców żywności, sprzedawców żywności, hoteli i biur, pozwala nam zapewniać kompleksowe i skuteczne usługi dla wszystkich twoich klientów.
 
Nasz ogólnokrajowy zasięg oznacza, że jeden z naszych ekspertów jest stale w pobliżu. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz niezawodnych usług przeglądowych, szybkiej reakcji w sytuacjach awaryjnych, szkolenia klientów lub pracowników w zakresie ochrony przed szkodnikami, możemy zapewnić ci wszelką potrzebną pomoc.

Pojedynczy punkt kontaktu

Jeśli jesteś odpowiedzialny za sieć lokali, wszystkie te miejsca mogą zostać włączone do pojedynczej umowy o świadczenie usług wraz z wyznaczonym opiekunem klienta koordynującym świadczenie usług we wszystkich lokalizacjach. Każda lokalizacja będzie obsługiwana przez lokalne zespoły, podczas gdy ty skupisz się na tym, co robisz najlepiej.